پاتوق کتاب زنجان

معرفی شعبه

در باب پاتوق کتاب مان
ما بر این باور هستیم لازمه هر پیشرفتی و تحول معنا داری و رهایی از بن بست ها؛تغییر نگرش و رویکرد افراد جامعه است و دروازه تغییر نگرش بنیادین افراد کتاب هست.

ما در «پاتوق کتاب زنجان» سعی داریم با باز طراحی و تعریفی جدید از مطالعه و کتاب پاسخی مناسب برای سوال «چرا مطالعه بکنیم؟» باشیم

ما علاقه مند هستیم که به همه موضوعات نگاهی نو داشته باشیم و دوباره اون ها از اول طراحی بکنیم و متفاوت از دیگران بسازیم و ارائه کنیم.
ما اصلا برای این پا به جهان گشودیم که دنیا رو تغییر بدیم و جایی بهتر برای زندگی بکنیم

ما در «پاتوق کتاب زنجان» پر شور و بی وقفه برای برآورده کردن آرزو هامون و اهدافمون زندگی می کنیم. و لحظه ای بدون فکر کردن به دغدغه های ذهنی نمی تونیم زندگی کنیم
ما همیشه به دنبال ماجراجویی و سفر ها های جدید برای کشف کردن ودرک کردن هستیم تا نیمه ی پنهان این کهکشان رو تجربه کنیم

و می کوشیم که هر روز از دیروزمون بیشتر رشد کنیم و بهتر و بهتر تر محصولات خودمون رو در اختیار شما بذاریم.

همچنین تلاش می کنیم با خلاقیت و نوآوری نقش کتاب رو در زندگی افراد کاربردی،مفید و راهبرنده بکنیم.

تمام سعی ما اینه که بر اساس ویژگی های خودتون محصولاتی رو ارائه بدیم که ویژه شما شخصی سازی شده باشه و مناسب خود خودتون باشه

ما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی یا کتابفروشی معمولی فعالیتی نمی کنیم و اصلا هم تمایل نداریم که به ما به این چشم نگاه بشه بلکه ما همه کار می کنیم تا به عنوان یک دستیار زندگی در تمامی عرصه های زندگی فعالیت بکنیم و کمک یار شما باشیم

معرفی مدیر فروشگاه

در دنیایی که کلمات به طور مداوم از معنا تهی می شوند و ارزش های انسانی مرتب در معرض خطر هستند و جبر مشغله ها،بلایا ما را مجبور به کارهایی می کند که با ذات انسان در تضاد است.
و سرعت دنیای جدید،فرصت فکر کردن به این مشغله و کار ها را از ما گرفته است!
در این دنیای دیوانه وار شاید می توان گفت تنها پناهگاه امن که مانده است از دنیای آرمانی و رویایی انسان ها را می توان فقط میان صفحات و کلمات کتاب ها یافت!

در این جهان هستی چه چیزی می شناسید که با آن هم بتوانید به کهکشان رویا ها و خیال های خودتان سفر کنید و هم با آن ماجراجویی کنید،کشف کنید،تجربه کنید،درک کنید،به دنیای پنهان شگفت انگیز درون خودتان سرک بکشید و از همه مهم تر خود آرمانی تان را متصور بشوید.

جواب یک کلمه کوتاه است:کتاب

فقط و فقط کتاب است که این اجازه را به ما می دهد که در این دنیای مدرن که ما را به بردگی گرفته است و حق تفکر و اندیشه را از ما گرفته است.فراتر از زمانه،رنج ها،گرفتاری ها،این دنیای مادی و غریزه ها بی اندیشیم و تفکر بکنیم.

در این دنیایی که برایمان کم است و همین کم بودن دلیلی است بر تنهایی مان تنها کتاب را می توان یافت به عنوان رفیقی جاودان که بی هیچ منت و غرضی به دنبال رفاقت باشد.

من و تو ایم دو پژمرده گل میان کتاب
من و تو ایم دو دلبسته از قدیم به هم

پاتوق کتاب؛فراتر از کتاب…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *